4. Festival LIT LINK / Književna karika

OBJAVLJENO: četvrtak, 08.12.2016.
4. Festival LIT LINK / Književna karika

08.12.2016.

Književna karika ili Lit link festival u svom četvrtom izdanju od 9. do 11. prosinca na turneji Pula-Rijeka-Zagreb ugošćuje hrvatske i talijanske pisce, urednike, književne agente i prevoditelje.
Uz čitanja vrsnih talijanskih autora mlađe i srednje generacije koji će, vjerujemo, biti zanimljivi domaćoj publici, festival se paralelno usmjerava i na promociju naše književne scene kod stranih urednika i skauta koji su kao slušači njegovi jednako važni sudionici. Lit link festival teži dvosmjernoj komunikaciji i dugoročnim efektima u inozemnom plasmanu hrvatske književnosti.

Sudjeluju:
Paola Soriga, Francesca Borri, Adrian Bravi, Neven Ušumović, Sebastijan Pregelj, Alessandro Salvi, Agata Tomažič, Flavio Soriga, Nenad Stipanić, Ana Badurina, Miriam Capaldo, Marinko Koščec, Jurica Pavičić, Stefano Bisacchi, Tea Tulić, Korana Serdarević, Oliviero Toscani, Hrvoje Ivančić, Jasna Jasna Žmak, Ivica Prtenjača, Elisa Copetti, Miroslav Mićanović, Estera Miočić, Chiara Spaziani, Bekim Sejranović

Pozivamo vas na Lit link - festival koji povezuje!
Organizator Književne karike / Lit link festivala: Hrvatsko društvo pisaca

Festival su financijski podržali: 
Ministarstvo kulture RH
Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport - Grad Zagreb
Talijanski institut za kulturu, Zagreb

PROGRAM Lit link 2016. pogledajte na stranici "Opširnije"