Glumci iz karantene

Dado

Subota, 9.5.2020.

 

Dado Ćosić interpretira „Dnevnik iz karantene“ Denisa Ćosića

https://www.youtube.com/watch?v=Xfk3LtdkuwY&feature=youtu.be

 

Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.

Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".

 

Dado Ćosić (1987., Bosanska Dubica) kada se 1999. otvorila mogućnost za to, preselio se u Zagreb. U Zagrebu je završio osnovnu i srednju školu te je nakon dvije izrazito neuspješne godine studiranja politologije upisao Akademiju dramske umjetnosti, koju je završio 2014. Odmah nakon završetka akademije imao je, reklo bi se u njegovu kraju, merak, da mu je ponuđen posao koji je oduvijek htio, da postane članom ansambla Zagrebačkog kazališta mladih te da se dalje razvija uz kolege koje duboko poštuje i uz čiji je rad odrastao. Godinu dana je trenirao akrobatsku jogu (akrobalans). Glumio je u nizu predstava, TV serija i filmova.

Za montažu i svako drugo filmsko oblikovanje hvala Lovri Mrđenu, a Petri Prši na organizaciji.

 

Link na Dnevnik Denisa Ćosića:

https://hrvatskodrustvopisaca.hr/hr/novosti/dnevnik-iz-karantene-denis-cosic