Glumci iz karantene

OBJAVLJENO: srijeda, 13.05.2020.
Leventic

Srijeda, 13.5.2020.


Petar Leventić interpretira „Dnevnik iz karantene“ Vanje Spirina

https://youtu.be/qXS2_4Lmyxc


Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.
Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".

 

Petar Leventić (1978., Široki Brijeg) gdje je završio osnovnu školu i gimnaziju. Diplomirao je na Akademiji dramske umjetnosti u Zagrebu 2002. u klasi profesora Joška Juvančića. Nastupio je u četrdesetak kazališnih predstava svih žanrova, na brojnim domaćim i međunarodnim scenama te na još više festivala. Snimio je i pokoji film, seriju, radiodramu, animirani film… Stalni je član ansambla ZKM-a od početka 2004. Uglavnom, nije loše, a bit će i bolje…
Novije ZKM-ove predstave u kojima glumi: #radninaslovantigona, Petar Pan, Kristofor Kolumbo, Hamlet, Mirni dani u Mixing Partu, Alan Ford, Sada je, zapravo, sve dobro, Ideš dalje!, Ružno pače, Čovjek koji je spasio Europu, Ovo bi mogla biti moja ulica, Brak Marije Braun, Polet, Gulliverova putovanja, Koko u Parizu, Victor ili djeca na vlasti, Vrata do, Ana Karenjina, Draga Elena Sergejevna.

Link na tekst Vanje Spirina
https://hrvatskodrustvopisaca.hr/…/dnevnik-iz-karantene-van…