Glumci iz karantene

Zoran

Četvrtak, 14.5.2020.


Zoran Čubrilo interpretira „Dnevnik iz karantene“ Dinka Krehe

https://youtu.be/HdbwNyvTLx4
 


Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.
Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".Zoran Čubrilo (1967., Zagreb) živio je i školovao se u Makarskoj, Dubrovniku i Zagrebu. Od 1995. u angažmanu je ZKM-a. U matičnome kazalištu i u drugim kazalištima odigrao je četrdesetak uloga. Ostvario je uloge u dvadesetak filmova i televizijskih serija.
Novije ZKM-ove predstave u kojima glumi: Emil i detektivi, Kristofor Kolumbo, 4.48 Psihoza, Mirni dani u Mixing Partu, Alan Ford, Sada je, zapravo, sve dobro, Žena bez tijela, Idiot, Mauzer, Ovo bi mogla biti moja ulica, Buđenje proljeća, Brak Marije Braun, Oprostite, mogu li vam ispričati…?, Koko u Parizu, Krijesnice, Galeb, Victor ili djeca na vlasti, Vrata do, Ana Karenjina…Link na tekst Dinka Krehe
https://hrvatskodrustvopisaca.hr/hr/novosti/dnevnik-iz-karantene-dinko-kreho