Naši članovi u finalu Nagrade Ivan Goran Kovačić

OBJAVLJENO: četvrtak, 23.02.2023.
NAGRADA

Među ovogodišnjim finalistima Nagrade Ivan Goran Kovačić za najbolju pjesničku knjigu naša je članica Sanja Lovrenčić s knjigom Skica za junakinju (Mala zvona, 2021) te članovi Goran Bogunović s knjigom Vježbe hrabrosti (Durieux, 2021) i Senko Karuza s knjigom Nestajanje (Meandarmedia, 2020) Uz njih su u finalu i Darko Šeparović (Proces gorenja, Durieux, 2022) i Krešimir Bagić (Ponornice, Meandarmedia, 2021). 

Nagradu Ivan Goran Kovačić za najbolju pjesničku knjigu dodjeljuje SKUD Ivan Goran Kovačić, u okviru manifestacije Goranovo proljeće, koja se ove godine odvija po 60 put. Hrvatsko društvo pisaca partnerski sudjeluje u 60. Goranovom proljeću u dijelu programa Poetski tren pod naslovom "Ususret 60. Goranovom proljeću". 

Više na linku: https://igk.hr/finalisti-nagrade-ivan-goran-kovacic-za-najbolju-pjesnicku-knjigu-2/