Noć knjige u Hrvatskom društvu pisaca

Noć knjige 2021.

„Pisaći stol“ – filmovi o piscima, prostorima i predmetima

 

U Noći knjige pogledajte jedinstveni „omnibus“ pod naslovom „Pisaći stol“ – osam pisaca i spisateljica vode vas u svoj intimni prostor, u svoju sobu, kuhinju, dnevni boravak, i upoznaje vas s jednim od najvažnijih predmeta – svojim pisaćim stolom

Je li pisaći stol jedan jedini ili su zamjenjivi, kome za pisanje služi krevet, kome kauč, tko ima najljepši pogled dok piše, tko u kuhinji češće piše nego kuha, što piscima znače predmeti na stolu... Saznajte u ovoj kratkoj videoseriji u kojoj kao pripovjedači (i autori videopriloga) nastupaju naše članice i članovi.

 

Sudjeluju: Julijana Adamović, Zoran Ferić, Ena Katarina Haler, Rujana Jeger, Miroslav Kirin, Maša Kolanović, Rade Šerbedžija i Marina Vujčić.

 

Pogledajte 23.04.2021. video na stranici i youtubeu HDP-a:

https://youtu.be/QerhK__0Ojw