Projekt "Gledam, čitam, pišem" u tijeku

OBJAVLJENO: ponedjeljak, 27.09.2021.
Gledam citam pisem

U skopu projekta HDP-a "Gledam, čitam, pišem", koji se odvija u Godini čitanja u sklopu programa za poticanje čitanja i razvoj čitalačke publike Ministarstva kulture i medija RH, održat će se niz radionica s učenicima srednjih i osnovnih škola. Tako je u sklopu projekta Miroslav Mićanović ovu subotu u Glini u STEM centru održao radionicu čitanja i pisanja osnovnoškolcima, a tjedan iza, 2. 10. u istom prostoru s Glinskim srednjoškolcima radionicu će održati i Zoran Ferić.
Osim u Glini, radionica će se idući tjedan održati u Petrinji, i to u školi Ivan Goran Kovačić koja je privremeno iz Gora prebačena u Petrinju zbog oštećenja u potresu.
Tada će radionice s osnovnoškolcima 29. i 30. rujna 2021. održati Miroslav Mićanović i Monika Herceg.

 

Fotografija preuzeta s: http://portal53.hr/odrzana-nova-radionica-u-sklopu-projekta-gledam-citam-pisem/