Glumci iz karantene

OBJAVLJENO: srijeda, 27.05.2020.
Vrabec

Srijeda 27. svibnja 2020.


Ugo Korani interpretira „Dnevnik iz karantene“ Predraga Vrabeca

https://youtu.be/9fmjqEi-cpY

 

Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.
Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".


Montaža i svako drugo filmsko oblikovanje: Lovro Mrđen, organizacija Petra Prša.


Ugo Korani (Pula, 1994.) nakon srednje škole upisuje Akademiju dramske umjetnosti u Zagrebu. Tijekom studija surađuje s Gradskim kazalištem Žar ptica (Kako je tata osvojio mamu), Hrvatskim narodnim kazalištem u Zagrebu (Ciganin, ali najljepši, Kralj Lear, Tri sestre), Dubrovačkim ljetnim igrama (Viktorija od neprijatelja, Pod balkonima), Teatrom Poco Loco (Mačak u čizmama) te De facto kazališnom grupom (Bolji život / Igra prijestolja).
Diplomirao je 2019. i otad je član ansambla Zagrebačkog kazališta mladih.

 

Link na tekst Predraga Vrabeca:
https://hrvatskodrustvopisaca.hr/…/dnevnik-iz-karantene-pre…