Glumci iz karantene

Čubrilo-Šodan

Nedjelja, 31. svibnja 2020.


Zoran Čubrilo interpretira „Dnevnik iz karantene“ Damira Šodana

https://youtu.be/6oaCTOW62W8

 

Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.
Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".


Montaža i svako drugo filmsko oblikovanje: Lovro Mrđen, organizacija Petra Prša.

 

Zoran Čubrilo (1967., Zagreb) živio je i školovao se u Makarskoj, Dubrovniku i Zagrebu. Od 1995. u angažmanu je ZKM-a. U matičnome kazalištu i u drugim kazalištima odigrao je četrdesetak uloga. Ostvario je uloge u dvadesetak filmova i televizijskih serija. Novije ZKM-ove predstave u kojima glumi: Emil i detektivi, Kristofor Kolumbo, 4.48 Psihoza, Mirni dani u Mixing Partu, Alan Ford, Sada je, zapravo, sve dobro, Žena bez tijela, Idiot, Mauzer, Ovo bi mogla biti moja ulica, Buđenje proljeća, Brak Marije Braun, Oprostite, mogu li vam ispričati…?, Koko u Parizu, Krijesnice, Galeb, Victor ili djeca na vlasti, Vrata do, Ana Karenjina.

 

Link na tekst Damira Šodana:
https://hrvatskodrustvopisaca.hr/…/dnevnik-iz-karantene-dam…