Glumci iz karantene

Čubrilo

Ponedjeljak, 13. travnja 2020.


Zoran Čubrilo interpretira „Dnevnik iz karantene“ Krune Lokotara.

Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.
Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".

https://www.youtube.com/watch?v=SWIfrrgdasA

 

Zoran Čubrilo (1967., Zagreb) živio je i školovao se u Makarskoj, Dubrovniku i Zagrebu. Od 1995. u angažmanu je ZKM-a. U matičnome kazalištu i u drugim kazalištima odigrao je četrdesetak uloga. Ostvario je uloge u dvadesetak filmova i televizijskih serija. Novije ZKM-ove predstave u kojima glumi: Emil i detektiviKristofor Kolumbo, 4.48 PsihozaMirni dani u Mixing PartuAlan FordSada je, zapravo, sve dobroŽena bez tijelaIdiotMauzerOvo bi mogla biti moja ulicaBuđenje proljećaBrak Marije BraunOprostite, mogu li vam ispričati…?Koko u ParizuKrijesniceGalebVictor ili djeca na vlastiVrata doAna Karenjina.

 

Tekst Krune Lokotara:
https://hrvatskodrustvopisaca.hr/…/dnevnik-iz-karantene-kru…