Sonja Manojlović i Sanja Baković na pjesničkim festivalima u Medellinu i u Caracasu

OBJAVLJENO: petak, 07.07.2023.
medellin

Naše članice, pjesnikinje Sonja Manojlović i Sanja Baković gošće su 33. međunarodnog pjesničkog festivala u Medellinu (Kolumbija), koji se održava 8. do 15. srpnja 2023. Riječ je o jednom od najvećih i najposjećenijih svjetskih pjesničkih festivala.

Sonja Manojlović će, osim u Medellinu, gostovati i na velikom pjesničkom festivalu u Caracasu (Venezuela), a u oba će grada, kao hrvatska koordinatorica World Poetry Movementa (WPM), sudjelovati na pjesničkim kongresima, uz ostale nacionalne predstavnike ove svjetske pjesničke platforme. Hrvatsko društvo pisaca partner je WPM-a, i u suradnji s tom platformom realizira razmjene pisaca (dosad razmjena s Finskom) te planira niz književnih tribina o poeziji i pjesnicima.

 

O festivalu u Medellinu:

https://www.festivaldepoesiademedellin.org/