Bookvica i Splitski ogranak HDP-a: gosti NATALIJA GRGORINIĆ i OGNJEN RAĐEN

OBJAVLJENO: utorak, 03.03.2015.
Bookvica i Splitski ogranak HDP-a: gosti NATALIJA GRGORINIĆ i OGNJEN RAĐEN

03.03.2015.

Gosti ovotjedne Bookvice, koja će se održati u četvrtak, 5. ožujka 2015., s početkom u 20.30 sati u splitskom klubu Quasimodo (Gundulićeva 26a/II), bit će književno-bračni par NATALIJA GRGORINIĆ i OGNJEN RAĐEN, koji će publici predstaviti svoj najnoviji kolaborativni roman „Putanje“ (Komoč koruna, 2014.) te brojne književne aktivnosti kojima se bave.
Roman „Putanje“ originalan je i inovativan i po konceptu i po grafičkom dizajnu. Njegova se radnja odvija na auto-cesti, u svijestima ljudi koji se međusobno mimoilaze, i predstavlja kreativnu nadgradnju žanra romana ceste. Po riječima samih autora, on tvori „grupni portret suvremenog društva što se prepliće s otvorenim, izravnim uvidom u intimnu dinamiku međuljudskih odnosa i veza“.

Više na stranici "Opširnije".