Noć knjige: Ježenja – poziv publici

knjiga

U Noći knjige, 23. travnja održat će se virtualna izvedba projekta Ježenja koji je nastao prema temi   buduće zbirke poezije Neve Lukić (Fraktura, jesen 2020.). Koncept su osmislile Neva Lukić i Josipa Bubaš, a u virtualnoj izvedbi, koja je rezultat jednotjednog eksperimenta u zajedničkom stvaranju sudjeluju Anastazija Debelli, Predrag Vrabec, Jadranka Gottlicher, Ira Ferris, Mia Kevo, Nives Soldičić, Ljiljana Zagorac, Maja Gregl i Tin Lemac.

O programu: https://hrvatskodrustvopisaca.hr/hr/novosti/noc-knjige-2020-jezenja

Izvedba će se održati na platformi Zoom u četvrtak, 23. 4. 2020.  u 19 h. Molimo sve one koji su zainteresirani pogledati izvedbu da se jave na e-mail neva.lukic@gmail.com do četvrtka, 23. 04., kako bismo vam poslali pozivnicu za događaj.

 

Događaj organizira Hrvatsko društvo pisaca.

 

Vrijeme izvedbe: 19 sati na Zoomu. Poslije izvedbe slijedi razgovor s publikom.