Tribina povodom novog kurikuluma hrvatskog jezika

olovke

Povodom donošenja novog kurikuluma hrvatskog jezika s novim popisom lektire krajem siječnja ove godine, Hrvatsko društvo pisaca i Hrvatsko društvo književnika za djecu i mlade reagirali su priopćenjem, a zbog velikog interesa javnosti HDP i HDKDM organiziraju tribinu na kojoj će se o ovoj temi govoriti iz više perspektiva. Tribina će se odviti u četvrtak, 14. veljače 2019. u 20.00 h u Knjižnici i čitaonici Bogdana Ogrizovića, Preradovićeva 5, Zagreb.

Sudjeluju: Silvija Šesto, književnica i predsjednica HDKDM-a, Zoran Ferić, pisac i predsjednik HDP-a, Zoran Pongrašić, pisac, te članica radne skupine za kurikulum doc. dr. sc. Marijana Togonal. Tribinu će moderirati spisateljica Korana Serdarević.

Dobrodošli!