Potpisivanje sporazuma o osnivanju rezidencije pisaca u Dubrovniku

OBJAVLJENO: subota, 31.01.2004.
Potpisivanje sporazuma o osnivanju rezidencije pisaca u Dubrovniku

U subotu, 31. siječnja u 12 sati, potpisat će se sporazum kojim se Hrvatska uključuje u program razmjene pisaca.


Francuska Alijansa Dubrovnik u partnerstvu s Hrvatskim društvom pisaca, Centre des Lettres iz Languedoc-Roussillona i Francuskim Institutom u Zagrebu, uz nazočnost Veleposlanika Francuske, njegove ekselencije gospodina Francisa BELLANGERA, ima zadovoljstvo pozvati Vas na potpisivanje sporazuma o osnivanju Rezidencija pisaca u Dubrovniku koje će se održati u kazalištu Marina Držića u subotu 31. siječnja u 12 sati.
Potpisivanju prethodi otvaranje izložbe slikarice Marije Brautović, Mediteranske fasete, u prostorijama Francuske Alijanse u 11 sati.

Francuska Alijansa Dubrovnik
Peline 5
20000 Dubrovnik