Tribina Kultura na remontu: „O čemu vi zapravo pišete?“

OBJAVLJENO: utorak, 30.11.2021.
Tribina Kultura na remontu 3.12.2021.

Nakon prve tribine u ciklusu koja je nosila naziv ”Od čega vi zapravo živite” a koja se bavila materijalnim i egzistencijalnim uvjetima života pisaca na malom tržištu, institucionalnim okvirom kao i mitovima o potrebnoj muci i siromaštvu za dobru inspiraciju, tribina HDP-a ide dalje i ovoga puta postavlja pitanje: ”O čemu vi zapravo pišete?” Što je ono što autorice i autore pokreće, postoje li cjeloživotne teme, bira li pisac temu ili tema njega/nju, što vam ne da da se dignete od ekrana, zbog čega žrtvujete sate u propitivanju, što je za vas crvena nit u priči? Je li, u konačnici, važno samo da pišete ili je važno samo ono o čemu pišete?

O svemu tome razgovarat će Dorta Jagić, Ena Katarina Haler i Drago Glamuzina, uz voditeljicu tribine Ivanu Bodrožić..


VRIJEME: Petak, 03. prosinca 2021. u 19 sati

MJESTO: Booksa, Martićeva 14d, Zagreb

ORGANIZACIJA: Hrvatsko društvo pisaca

PARTNER: Booksa / Kulturtreger