Desničini susreti: (Ne)poznati Desnica - prema rukopisnoj ostavštini

Desnicini susreti 2020

U četvrtak, 12. studenoga i u petak, 13. studenoga 2020. u Vijećnici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, I. Lučića 3, održat će se skup Desničini susreti s temom "(Ne)poznati Desnica - prema rukopisnoj ostavštini". Otvorenje Skupa je u četvrtak u 12 sati, a prva sjednica počinje u 15 sati. U petak se sjednice nastavljaju od 9 sati. Detaljni program pronađite ispod najave, u PDF-u.

Desničine susrete 2020. zajednički organiziraju Centar za komparativnohistorijske i interkulturne studije, Odsjek za kroatistiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko društvo pisaca i Srpsko kulturno društvo "Prosvjeta" u Zagrebu. 

Program se održava uz financijsku potporu Grada Zagreba, Ministarstva znanosti i obrazovanja RH i Ureda za nacionalne manjine Vlade RH.